ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укроборонпром» затвердив план заходів для харківського державного виробничого підприємства

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Травня 2021, 16:01

Державний концерн «Укроборонпром» продовжує вживати заходів для збільшення обсягів виробництва й фінансового оздоровлення Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП).

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

Раніше у квітні відбулася зміна керівництва, а за підтримки Концерну ХДАВП частково погасив борг із заробітної плати (9 млн грн разом з податками). Крім цього, на засіданні ради директорів Концерну кілька тижнів тому розглянуто план антикризових заходів.

— Сьогодні після відповідного доопрацювання я затвердив цей план. Документ містить чітку дорожню карту й дасть підприємству змогу покращити фінансово-економічне становище. Проте для того, аби вивести ХДАВП з довгострокової фінансової кризи на точку беззбитковості, необхідна командна робота й підтримка Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Наразі ми активно проводимо переговори з українськими та іноземними компаніями щодо залучення інвестицій у це стратегічне підприємство, — зазначив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

Ще в грудні минулого року за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Концерн надіслав на розгляд Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України проєкт закону щодо фінансового оздоровлення ХДАВПу.

В «Укроборонпромі» щодня працюють над отриманням державних контрактів на літаки Ан-74. Для цього було надіслано лист-звернення, зокрема до голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, з пропозицією вдосконалити механізм укладання договорів на виготовлення авіатехніки на держзамовлення під держгарантії. Це стосується не лише ХДАВПу, а й інших підприємств, які перебувають у важкому фінансовому становищі.

— Просимо уряд у найкоротші терміни затвердити відповідний проєкт постанови, який ми вже надіслали на розгляд. У разі її ухвалення ХДАВП та інші стратегічно важливі для України підприємства отримають можливість працювати для забезпечення потреб державних замовників, — зазначає очільник Концерну.

Читайте нас в Telegram