ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українки в фіналі перестріляли росіянок і стали чемпіонами Європи зі стрільби кульової

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Травня 2021, 12:10

У ці дні в місті Осієк (Хорватія) триває чемпіонат Європи зі стрільби кульової. Першу нагороду в кошик збірної команди України, і одразу золоту, вибороли жінки у командних змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. У фіналі вони перемогли росіянок із рахунком 17-11!

У складі команди – дві представниці Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України старшина Юлія Коростильова та старший солдат Поліна Колеснікова, яким акомпанувала спортсменка ФСТ «Динамо» Олена Костевич.

Перемога далася нелегко. У кваліфікаційних змаганнях наші стрільці посіли друге місце, набравши однакову суму балів із француженками та пройшли у наступне коло континентальної першості. А в фіналі зустрілися з росіянками, яким, до речі, поступилися у другому колі відбору. Втім, власне тут і продемонстрували силу характеру, довівши, хто насправді найкращий!

Змагання триватимуть до 6 червня. Тож сподіваємось на наступні успішні виступи українських спортсменів-стрільців, зокрема, представників армійського спорту!