ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна готова посилити співпрацю з країнами Балтії у сфері кібербезпеки – Олексій Данілов

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Травня 2021, 12:31

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каімо Кууском обговорив актуальні питання двостороннього безпекового співробітництва та перспективи його подальшого розширення, повідомляє пресслужба відомства.

Секретар РНБО України високо оцінив допомогу з боку Естонії Україні у складних реаліях гібридної війни, що її веде проти нашої держави Російська Федерація, та наголосив на актуальності розширення двосторонньої співпраці з країнами Балтії у сфері кібербезпеки.

«Україна знаходиться на передовій боротьби з гібридною агресією, – сказав він. – І наше завдання – посилити співпрацю у сфері кіберзахисту зі структурами та країнами-членами НАТО, оскільки РФ останнім часом значно активізувала інформаційну війну».

У зв’язку з цим, Секретар РНБО України висловив зацікавленість у максимальному посиленні практичної співпраці з кіберцентром НАТО в Естонії.

Своєю чергою, пан Посол зазначив, що Естонія зацікавлена у розвитку двосторонньої співпраці з Україною у сфері кібербезпеки.

Читайте нас в Telegram