ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Справа МН17: захист одного з обвинувачених просить про додаткові експертизи

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2021, 16:01

Адвокати одного із чотирьох обвинувачених — підполковника ГРУ Олега Пулатова, який виявив бажання долучитися до процесу — подали клопотання про додаткові експертизи у справі МН17. Сторона обвинувачення має відповісти на запити захисту Пулатова до 18 червня.

Як повідомляє «Суспільне», судове засідання 21 травня тривало близько двох годин і проходило у будівлі судового комплексу «Схіпхол» у Нідерландах.

26 травня відбудеться виїзне судове засідання на місце реконструкції літака. Сторона обвинувачення попросила оглянути праву й ліву частини кабіни літака рейсу МН17, щоб порівняти пошкодження. За версією нідерландських і бельгійських експертів, ракета «земля-повітря» потрапила в лівий бік літака рейсу МН17. Захист Олега Пулатова попросив надати їм письмовий варіант затвердженого судом порядку огляду реконструкції літака.

Під час засідання суд повідомив, що було повторно опитано експертів з російського концерну «Алмаз-Антей», а також нідерландських і бельгійських фахівців. Це був спільний допит експертів.

Розгляд по суті справи про збитий над Донбасом літак рейсу МН17 Окружний суд Гааги розпочне 7 червня 2021 року.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,