ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Піхота князівської бригади своє професійне свято відзначила в польових умовах

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Травня 2021, 19:05

В окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького, яка наразі проходить вишкіл на загальновійськовому полігоні на Рівненщині, професійне свято, День піхоти, відзначили по-піхотному – в польових умовах.

Привітати особовий склад однієї з найбільш боєздатних та прославлених бригад українського війська прибули командувач підготовки Командування Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач оперативного Командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, до речі, обидва – уродженці славного військовими традиціями міста на Случі, а також міський голова Новоград-Волинського Микола Боровець та інші гості.

– Шановні бойові побратими! – звернувся до присутніх ветеран бригади, а нині – командувач підготовки Командування Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Павлюк. – День піхоти – це ваш день, день військ, які на собі винесли найбільший тягар війни й несуть його і надалі, адже на передній лінії нині 90 відсотків – це піхота, механізовані, мотопіхотні, гірсько-штурмові бригади. На ваших плечах лежить тягар війни, тож сподіваюсь, що ми його винесемо з честю і переможемо, бо з нами правда. Вітаю вас із цим днем і бажаю живими-здоровими повернутися додому з Перемогою! Слава Україні!

Під час урочистого зібрання, що відбулося просто неба, близько 100 військовослужбовців були нагороджені відзнаками різних рівнів, а також заохочені цінними подарунками, грамотами та подяками. Ціла низка піхотинців, окрім відзнак командувача Сухопутних військ та командувача ОК «Північ», отримали також свою бригадну відзнаку з рук командира військової частини полковника Олександра Зіневича.

Також під відкритим небом для винуватців свята представники художніх колективів Новоград-Волинського та гарнізонного Будинку офіцерів, які також завітали на полігон, відбувся цікавий та видовищний концерт.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram