ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення пожеж в екосистемах

4 Травня 2021, 14:32

Фахівці ДСНС України звернули увагу громадян на основні причини виникнення загорянь в природних екосистемах та наслідки, яких вони завдають навколишньому середовищу. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Часто, невід’ємною частиною загорянь стають місця розведення вогнищ. Через нехтування правилами безпечної поведінки на природі та в лісі й необачність місцевих мешканців чи відпочиваючих, під загрозою опиняються гектари лісів та полів. Тож рятувальники довели до відома мешканців статистику виникнення пожеж на території області та країни.

Також, ознайомили зі збільшенням штрафів за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю.

Кожен, з ким довелося поспілкуватись, отримав від співробітників ДСНС України листівки із застереженнями та переліком життєво-важливих правил пожежної безпеки.

Також, рятувальники, спільно із представниками Муніципальної варти, провели профілактичні рейди у місцях відпочинку людей. Фахівці Служби порятунку нагадали основні правила пожежної безпеки, поведінки біля водойм та розповіли, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Надзвичайники зазначили, що у разі виникнення пожежі, необхідно негайно викликати Службу порятунку за номером «101».

Фахівці ДСНС України наголошують, що необачно викинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причинами виникнення масштабних пожеж, ліквідовувати які нерідко доводиться силами численних загонів рятувальних підрозділів.

Читайте нас у Facebook
Мітки: