ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львів’яни приходять на роботу у військовій формі: флешмоб «Я резервіст»

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Травня 2021, 14:17

Сьогодні, 18 травня, у День резервіста України триває флешмоб «Я резервіст». До нього долучаються всі охочі українці, які є резервістами. Для участі у флешмобі треба прийти на роботу в цей день у військовій формі одягу.

Зокрема, у відому багатьом львів’янам адміністративну будівлю на вулиці Митрополита Андрея, 10, де розташовано департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та головне управління Пенсійного фонду в області, у військовій формі на роботу прийшли чотири працівники. Заступник начальника управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Іван Тимочко, начальник відділу організаційної та кадрової роботи Комунального закладу Львівської облради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог» Наталія Тимочко та водій департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Кремінець. Усі троє перебувають на службі у військовому резерві у складі окремої механізованої бригади імені короля Данила. Сержант резерву Іван Тимочко служить на посаді командира гармати, Наталія Тимочко — стрілець, а Василь Кремінець — водій.

Також у флешмобі бере участь Андрій Дембіцький. У цивільному житті він — завідувач господарства у Головному управлінні пенсійного фонду у Львівській області. На службі в резерві — номер бойової обслуги протитанкової гармати окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

— Ще кілька днів тому ми організували флешмоб у соціальних мережах, — розповідає Іван Тимочко. — Там ми теж розміщували свої фото у військовій формі. Сьогодні працюватимемо у формі впродовж дня. Демонструємо, що українці розвивають і шанують національні традиції захисту Батьківщини, які настав час відроджувати. Все залежить лише від нас.

Колеги по роботі флешмоб співробітників-резервістів вітають.

— Ми всіляко підтримуємо наших колег-резервістів, — зазначив директор департаменту соціального захисту населення  Львівської ОДА Віктор Степанюк. — Мати добре підготовлене та вмотивоване резервне військо — сувора необхідність. Пишаємося, що працюємо в одній команді з колегами, які є чудовими працівниками та вправними воїнами.

— Сьогодні наші співробітники, які перебувають на службі у військовому резерві, прийшли на роботу у військовій формі. І ще раз нагадали всім, що війна триває, — розповів директор Комунального закладу Львівської обласної ради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог» Андрій Корнат. — І що ми на своєму місці маємо всіляко підтримувати воїнів, які захищають нашу землю на сході країни.

Флешмоб ініціювала Рада резервістів ЗС України, спираючись на позитивний досвід традицій військового резерву інших держав, зокрема країн-членів НАТО. За задумом організаторів, це має стати наочною демонстрацією готовності громадян України у будь-який час стати на захист Батьківщини та консолідує суспільство.

18

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram