ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сил спеціальних операцій США у Європі Девід Тейбор відвідав 73-й морський центр СпП імені кошового отамана Антіна Головатого

4 Травня 2021, 15:20

Мета візиту — побачити та оцінити рівень військового співробітництва, підготовки та взаємодії між морськими підрозділами спеціальних операцій України та Сполучених Штатів Америки. Разом із командувачем ССпО України — генерал-майором Григорієм Галаганом вони оглянули навчально-тренувальну базу центру, обговорили нові можливості для навчання операторів та покращення взаємодії у сфері виконання завдань підрозділами. Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України.

«Навчання, які ми проводимо, мають важливе значення для підтримки взаємодії з нашими союзниками, партнерами та друзями. Цей навчальний центр надає нам можливість тренуватися разом і вчитися один у одного в стратегічно важливому регіоні» — сказав Девід Тейбор.

Важливість підтримки США як ключових партнерів України відзначив командувач ССпО Збройних Сил України Григорій Галаган.

«Спільне прагнення нашої Держави та її партнерів до суттєвих якісних змін є запорукою подальшого розвитку як морської компоненти, так і Сил спеціальних операцій в цілому. Набуття нових спроможностей — необхідна умова для забезпечення комплексу виконання завдань, що стоять перед нами. І чималу роль у цьому відіграє тісна взаємодія, підтримка і досвід наших партнерів зі Сполучених Штатів та їхніх союзників» — відзначив Григорій Галаган.

Читайте нас у Facebook