ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблокували окупанти

4 Травня 2021, 8:49

За рішенням командувача операції Об’єднаних сил в районі ООС усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування, які працюють щоденно з 08.00 до 16.00. Повідомляє пресслужба ООС.

Із семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській».

Слід відмітити, що в контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік, якщо порівнювати з минулим тижнем, зменшився на 10%. Було зафіксовано зменшення інтенсивності руху громадян у бік контрольованої території. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 6430 осіб, а на контрольовану територію — 5503 осіб.

Через КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 218 громадян та 55 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 155 громадян та 46 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

На КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень — у понеділок та п’ятницю. Рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 17 громадян, представники ДПС України забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Варто нагадати, що відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил у контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою для всіх громадян залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Без самоізоляції будуть пропускати громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Слід зауважити, що громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

Для громадян іноземних держав під час перетину лінії розмежування, окрім цього, необхідно мати поліс страхування.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,