ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Одеси завітали фахівці військової групи DEAG

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2021, 12:30

Військову академію (м. Одеса) відвідали представники Групи радників з питань доктрини та освіти відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні. Делегацію очолював командир групи підполковник Армії США Роберт П. Несбіт.

Під час візиту почесні гості ознайомилися з роботою академії в підготовці логістів для ЗС України.

За роки співпраці з радниками США з цього напрямку наші Збройні Сили набули значного прогресу в процесі переходу до стандартів НАТО, зокрема у підготовці майбутніх офіцерів української армії. За участю американських колег було розроблено багато доктринальних документів та приведено значну частину навчальних програм із підготовки військових фахівців у відповідність з вимогами Альянсу (з урахуванням нинішніх потреб та спроможності українського війська).

Зокрема під час роботи з підрозділом десантно-штурмових військ ЗС України було розроблено перші в Україні Статути ДШВ. На сьогодні вони прийняті як тимчасові Статути, поки йде апробація цього документа у військах. Але курсанти факультету підготовки спеціалістів ДШВ та морської піхоти Військової академії (м. Одеса) випробують їхню ефективність у різних умовах навчального процесу.  Коли все буде перевірено на практиці та введено певні корективи, цей документ набуде статусу постійного Статуту ДШВ ЗС України.

По завершенню візиту командир групи DEAG підполковник Роберт П. Несбіт подякував за теплий прийом та наголосив на тому, що США продовжать докладати всіх зусиль, в рамках їхніх можливостей, щодо розвитку Збройних Сил України.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram