ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Батальйон «Сармат» сьогодні відзначає сьому річницю від дня створення

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Травня 2021, 20:24

Привітали військовослужбовців батальйону командування окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, представники органів місцевої влади, волонтери, бойові побратими, рідні та друзі воїнів. Командир бригади подякував особовому складу батальйону за успішне виконання бойових завдань та вручив нагороди найкращим військовослужбовцям. Він зауважив, що батальйон «Сармат» пройшов чималий бойовий шлях і нині є одним з найкращих батальйонів бригади.

Командир батальйону «Сармат», вітаючи побратимів із днем частини, нагадав про важкий шлях становлення батальйону, зазначивши, що «Сармат» постійно рухається вперед, розвивається, збільшує бойову міць.

Завершилося дійство святковим обідом і концертом місцевого рокгурту для військовослужбовців батальйону та їхніх рідних.

Довідково.

Окремий мотопіхотний батальйон «Сармат» окремої мотопіхотної Маріупольської бригади спочатку був сформований як добровольчий 21-й батальйон територіальної оборони «Сармат» з мешканців Херсонської області й направлений в Каховський район для посилення адміністративної межі з Кримом, окупованим Російською Федерацією, та охорони Каховської ГЕС. Але восени 2014 року тербат переформатували у 21-й окремий мотопіхотний батальйон та підпорядкували 28-й ОМБр. Згодом його передали до складу Маріупольської мотопіхотної бригади.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram