ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американські генерали відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2021, 18:14

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив генерал-лейтенанта Джона Колашескі з можливостями та планом розвитку МЦМБ, результатами діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна (JMTG-U). За допомогою фахівців JMTG-U вже підготовлено близько 20 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України. Ця співпраця триває та набирає обертів.

Під час брифінгу українські та американські генерали обговорили перспективні напрямки подальшої співпраці.

— Висловлюю слова щирої вдячності бригадному генералу Крістоферу Норі за активну допомогу та постійну підтримку з боку 7-го командування з підготовки ЗС США, яку ми відчуваємо, — зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Водночас щиро радий знайомству з генерал-лейтенантом Джоном Колашескі. Переконаний, що за участю командування 5-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил США результати, яких ми досягли спільною працею з американськими партнерами, будуть зростати та примножуватись.

Фото Віталія Стечишина, Владислава Назаркевича

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: