ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«У ЗСУ прийняті всі рішення щодо швидкого розгортання додаткових резервів та необхідних ресурсів у разі загострення обстановки» – генерал-полковник Руслан Хомчак

16 Квітня 2021, 22:21

Останнім часом спостерігається нарощування російських військ уздовж державного кордону та на тимчасово окупованих територіях України. Такі дії викликані спробою вкотре випробувати нашу державу на стійкість та готовність дати гідну відсіч агресору, а суспільство – на єдність.

Як свідчить набутий за роки війни з російським окупантом досвід, у такій ситуації потрібні: врівноваженість, виваженість у рішеннях та консолідація зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад навколо законодавчо визначених можливостей, спрямованих на захист Української держави.

На цей час Генеральний штаб прогнозує всі можливі варіанти розвитку ситуації та визначає адекватні шляхи реагування. Наші розвідувальні структури пильно стежать за характером дій противника та моделюють подальший розвиток обстановки. У межах зазначеного, в різних областях нашої держави проводяться планові та позапланові збори резервістів та територіальної оборони, а також інші заходи відповідно до виконання завдань з оборони держави на потенційно загрозливих напрямках.

У зв’язку із зазначеним, прошу представників органів державної влади та місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та не розбурхувати панічні настрої в суспільстві. Звертаю увагу, що не варто зміщувати акценти створенням невизначених законом воєнізованих формувань. Адже подібна не скоординована діяльність може бути спекулятивно використана російською пропагандистською машиною для інформаційного підтвердження їхніх маніпулятивних та брехливих тверджень щодо ситуації в Україні.

У Збройних Силах України прийняті всі рішення щодо швидкого розгортання додаткових резервів та необхідних ресурсів у визначений законодавством України спосіб у разі загострення оперативної обстановки довкола нашої держави.

У свою чергу, хочу вкотре зазначити, що Збройні Сили України високо цінують патріотизм та героїзм, відданість і безкорисність усіх добровольців та небайдужих громадян за багаторічну дієву підтримку українського війська, зокрема, бригад територіальної оборони Збройних Сил України.

І про це достеменно знає наш споконвічний ворог.

Звертаюсь із закликом долучатись до Збройних Сил України, поповнювати оперативний резерв і підрозділи територіальної оборони.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан Хомчак

Стежте за нами в Instagram