ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку проведення ООС піротехніки ДСНС знешкодили понад 70 тис. вибухонебезпечних предметів

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Квітня 2021, 10:22

З початку проведення операції Об’єднаних сил піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України знешкодили понад 70 тис. вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Очищення території від вибухонебезпечних предметів дуже важливе завдання, яке сьогодні стоїть перед піротехнічними підрозділами відділення ДСНС України в районі проведення ООС. 

З початку 2014 року на Донеччині тривають бойові дії, результат яких – це гектари замінованих територій та смертельна небезпека для мирних жителів. Крім того, не варто недооцінювати небезпеку, яку несуть в собі снаряди Другої світової війни, які все ще продовжують виявляти.

Щодня піротехніки залучаються до проведення робіт із очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Фахівці проводять комплекс заходів у межах як технічного, так і нетехнічного розмінування. 

Усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 10961 раз, обстежено 9340,555 га території та 23,19 га акваторії, вилучено та знешкоджено 70129 вибухонебезпечних предметів.

З 22 березня в районі ООС піротехніки ДСНС України приступили до чергової фази розмінування у рамках співпраці ДСНС із представництвом The HALO Trust в Україні на ділянці Гнутове-1 загальною площею 12 гектарів.

Також фахівці Служби порятунку прикладають максимум зусиль, аби не допустити нещасних випадків серед населення. Зокрема, серед цивільних громадян у районі проведення ООС регулярно проводяться роз’яснювальні бесіди та профілактична робота.

Стежте за нами в Instagram