ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Юнаки з південних регіонів України вирушають на строкову службу

7 Квітня 2021, 17:27

З обласного збірного пункту Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до лав Збройних Сил України відправлено першу сотню строковиків. Перед відправленням наказом обласного військового комісара Одещини юнакам було присвоєно військове звання «солдат».

— Шановні призовники, сподіваюся, що ви вправно опануєте військові знання, успішно здолаєте всі труднощі служби, гідно виконаєте свій громадянський обов’язок, — звернувся до юнаків під час урочистого шикування військовий комісар Одеського ОТЦК та СП полковник Євген Борисов. — Служба Батьківщині відкриє нову сторінку вашого життя та стане тим щаблем, який дасть старт у доросле життя. Бажаю вам здоров’я, мужності й витримки.

У центрі зазначили, що загалом цього року під весняний призов підпадають понад 770 мешканців області. Близько трьох сотень з них проходитимуть службу в Збройних Силах. Така ж кількість — у Національній гвардії, інші — у Державній спеціальній службі транспорту та Державній прикордонній службі.

Від Херсонської області перші команди призовників у межах весняної кампанії сформували з близько семи десятків юнаків. Провести майбутніх воїнів до війська й побажати їм гарної та успішної служби прийшли батьки, родичі та друзі, волонтери, представники місцевих органів влади,  військовий капелан.

З напутніми словами до своїх земляків звернулися перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан і військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський. Військовий капелан отець Юрій подякував хлопцям за цей важливий життєвий крок і побажав їм стійкості, мужності та Божого благословення.

До всіх побажань, що в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися також студенти Херсонського фахового коледжу культури та мистецтв, які виступили перед присутніми зі святковими концертними номерами.

Фото: пресслужби Одеського і Херсонського обласних ТЦК та СП

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook