ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Європа і США мають активізуватися задля уникнення нової війни, спрямованої проти України – Еммануель Макрон

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2021, 11:48

Європа і Сполучені Штати повинні прискорити дипломатичні зусилля заради запобігання новій російській агресії на українській землі.

Про це в інтерв’ю американському телеканалу CBS заявив президент Франції Еммануель Макрон, передає Укрінформ.

Якщо ми нині хочемо бути ефективними в Україні, ми повинні прискорити дипломатичний порядок денний США і Європи. Усі з нас повинні бути дуже чіткими перед Росією. Ми ніколи не приймемо нові військові операції на українській землі й ми повинні розбудовувати надійний шлях заради цього, − сказав президент Франції.

Еммануель Макрон наголосив, що Росія повинна вжити заходів щодо деескалації поблизу українських кордонів. 

Нинішня ситуація і рівень напруженості на кордоні є абсолютно контрпродуктивними, − констатував президент Франції.

Він також висловив переконання, що у випадку подальшої неприйнятної поведінки Росії необхідно вводити санкції, а міжнародна спільнота повинна визначити чіткі «червоні лінії» у своїх відносинах із РФ.

Як раніше повідомляла АрміяInform, 16 квітня Президент України Володимир Зеленський здійснив робочий візит до Парижа. За результатами переговорів із президентом Франції Еммануелем Макроном Глава держави запропонував йому підписати декларацію про підтримку вступу України до Європейського Союзу.

− Скажу відверто, що декілька країн уже підписали цю декларацію. Є країни, які наразі ознайомлюються з нею. Я розповів деталі цього документа та запропонував Франції також підтримати Україну. Гадаю, що президент Еммануель Макрон ознайомиться з цією декларацією і дасть свою відповідь, – зауважив Володимир Зеленський.

Стежте за нами в Instagram