ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як тренується армійська еліта

16 Квітня 2021, 11:56

Буквально вчора АрміяInform коротко проінформувала читачів про тренування розвідників оперативно-тактичного угруповання «Північ» сил ООС:

Так от, це було, так би мовити, «для затравки». А ми за цей час готували для вас розгорнутий фоторепортаж та приголомшливе відео про те, як тренується армійська еліта.

Спостерігати за діями професіоналів — це завжди насолода для репортера. А особливо, коли на власні очі переконуєшся, що наша армія неухильно тримає курс на зміни на краще. Досвідчені та відмінно треновані воїни мають екіпірування найновішого зразка. Зверніть увагу на бронезахист — це бронежилети нового типу, які поступово змінюють застарілі «Корсари». Однострої, бойові наплічники, засоби зв’язку — також новенькі. Тішить, що в умілих руках воїнів замість типових АК — зброя нового покоління: автомати «Малюк», що мають компоновку bullpup і можливості інсталяції додаткових пристроїв прицілювання та інших необхідних для сучасної стрілецької зброї елементів.

Буквально декілька хвилин від отримання сигналу і постановки завдань особовому складу, як група вже завантажується у транспорт. Ну а «спецдоставка» воїнів-розвідників  — то є справа професійних екіпажів вертольотів армійської авіації. І, повірте, літають вони не лише швидко. Але й так, що ворог побачить їх лише в той момент, коли на його голову обрушиться блискавичний удар такої групи.

Отже, ставте «лайк» роботі наших воїнів. І пам’ятайте, що « Все буде Україна»! Бо армія тренується, щоби ваше життя було спокійним!

Фото автора

Відео: Олександр Мостовий, Олег Шипуля (Військове телебачення України)

16
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram