ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни князівської бригади відпрацювали вправи з метання ручних гранат

7 Квітня 2021, 12:49

Під час проведення заходів з відновлення боєздатності особовий склад окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького відпрацював вправи з метання ручних гранат.

Про це інформує пресслужба бригади.

Метання гранат є базовою навичкою кожного військовослужбовця. Тож навчанню та вдосконаленню навичок військових окремої механізованої бригади в метанні ручних гранат приділяється не менш важлива увага.

− Перед виконанням вправи ми вивчаємо механізм ручних гармат, тактико-технічні характеристики та загальну будову ручних гранат, вимоги безпеки під час поводження з ними, прийоми та правила метання, а також проводимо тренування в метанні ручних навчальних гранат на точність і дальність, − розповів керівник заняття.

Окрім того, на одному із навчальних місць бойовий медик нагадав та продемонстрував армійцям порядок застосування індивідуальних засобів медичного забезпечення, види кровотеч та їх зупинки за допомогою джгута та турнікету.

Лише після засвоєння всіх знань та навичок, за суворого дотримання заходів безпеки військовослужбовці здійснили виконання практичної вправи бойовою гранатою РГ-42. Вона виконувалась з місця по нерухомих цілях, під час виконання якої бійці імітували ведення вогню по противнику з особистої зброї.

Під час метання ручної бойової гранати особовий склад перебував у засобах індивідуального захисту і ніхто не постраждав.

Читайте нас у Facebook