ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці та ветерани Сил спеціальних операцій візьмуть участь у міжнародних змаганнях Warrior Games

27 Квітня 2021, 10:50

Уперше військовослужбовці та ветерани Сил спеціальних операцій Збройних Сил України будуть представляти нашу країну під час міжнародних змагань Warrior Games цієї осені, повідомляє пресслужба Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

Warrior Games (Ігри воїнів) – це міжнародні змагання з адаптивних видів спорту для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали поранень чи травм при виконанні завдань та службових обов’язків.

Змагання були засновані та проводятьcя Міністерством оборони США.

Цього року Україна вперше отримала запрошення долучитись до змагань і стала 8-ю країною, яка восени 2021 року візьме участь у змаганнях. Ця подія демонструє єдність українських ветеранів із великою міжнародною ветеранською спільнотою, яку поважають у світі.

Реєстрація на відбір до Warrior Games: Team Ukraine завершується вже 30 квітня!

Тож, якщо ви ветеран чи чинний військовослужбовець, дістали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участю України з 1991 року, реєструйтеся на відбір у національну команду на міжнародних змаганнях Warrior Games за цим посиланням.

Стежте за нами в Instagram