ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відсьогодні в Україні запрацює «ветеранська» лінія 15-45-9

22 Квітня 2021, 12:45

З 13:30 22 квітня 2021 року на  платформі  Урядового  контактного  центру запрацює новостворена «ветеранська» телефонна  лінія,  оператори якої  надаватимуть оперативні та фахові консультації ветеранам АТО/ООС та членам їхніх сімей.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Відтепер зателефонувавши за номером 15-45-9 ветерани матимуть змогу оперативно отримати відповідь на питання щодо соціального захисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної, правової підтримки.

«Організація нового сервісу сприятиме більш ефективному формуванню і реалізації державної підтримки захисників і захисниць України, допоможе їм реалізувати свій потенціал у мирному житті. Розширення каналів комунікації держави та ветеранів з використанням сучасних сервісів  – додаткова можливість  для захисників з різних куточків України пришвидшити вирішення проблемних питань та отримати відповідну допомогу», – пояснює міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Ветеранська телефонна лінія працюватиме цілодобово у режимі чат-боту та безпосереднього спілкування з оператором-консультантом.

Планується, що у перспективі на лінії чергуватимуть психолог і юрист. У разі, коли заявник звертатиметься із складною проблемою, його дзвінок зможуть зареєструвати як звернення громадян, що дозволить опрацювати його у встановленому законом порядку.

Фото Віталія Солоного

11
Стежте за нами в Instagram