ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбулися фахові збори з офіцерами морально-психологічного забезпечення та офіцерами-психологами в ООС

7 Квітня 2021, 13:38

У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися фахові збори офіцерів морально-психологічного забезпечення, офіцерів-психологів та головних старшин військових частин безпосереднього підпорядкування Командуванню Об’єднаних сил. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Захід провели з метою узагальнення роботи позаштатних груп оперативної психологічної підтримки Об’єднаних сил, проведення аналізу діяльності сержантського складу, злочинів та подій за минулий місяць, інформування головних старшин щодо переатестації сержантського складу у Збройних Силах України та присвоєння нових сержантських звань.

На початку зібрання начальник штабу — перший заступник командувача ООС генерал-майор Володимир Кидонь подякував присутнім за вагомий внесок у дотриманні заходів щодо збереження життя та здоров’я особового складу.

Під час заходу начальник штабу нагородив окремих військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення ООС, відзнаками командувача Об’єднаних сил за участь у заходах забезпечення національної безпеки і оборони України, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та вагомий внесок у збереженні територіальної цілісності держави.

Під час зборів розглянули питання організації роботи позаштатних груп оперативної психологічної підтримки. Присутні наголосили на важливості пунктів психологічної допомоги та кімнат релаксації.

Також були визначені напрямки роботи щодо організації та проведення заходів декомпресії та реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України.

На завершення учасники зборів обговорили проблемні питання морально-психологічного забезпечення та шляхи їх вирішення.

Читайте нас в Telegram