ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани-захисники зможуть навчатись у школі футбольного арбітра та активно залучатимуться до футбольних заходів

29 Квітня 2021, 10:38

Українська асоціація футболу спільно з Мінветеранів працюватимуть над розвитком ветеранського спорту 

Про це повідомила Юлія Лапутіна під час  зустрічі у Будинку футболу з президентом Української асоціації футболу (УАФ),  членом Виконкому УЄФА Андрієм Павелком, інформує пресслужба відомства.

Керівник УАФ розповів про соціальні ініціативи, що спрямовані на підтримку ветеранів. Так, українські воїни матимуть змогу проходити навчання у школі футбольного арбітра та будуть активно залучені до різноманітних футбольних заходів.

Також керівники УАФ та Мінветеранів домовилися про більш тісну співпрацю й координацію дій щодо соціальної підтримки захисників нашої країни.

‒ Я щиро вдячна керівництву Української асоціації футболу за продуктивну зустріч, за увагу до наших ветеранів-захисників та відкритість до співпраці. Адже багато з наших ветеранів є палкими вболівальниками футболу і, завдяки допомозі Асоціації, вони зможуть не лише відвідувати матчі національних збірних, а й безпосередньо бути залученими до організації та проведення футбольних заходів, – зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Участь у зустрічі також взяли перші віцепрезиденти УАФ Анатолій Дем’яненко, Олег Протасов і Вадим Костюченко. Сторони обговорили низку питань двосторонньої співпраці щодо проведення футбольних заходів за участю захисників України.

Читайте нас в Telegram