ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Veterans HUB ODESA пропонує безкоштовний бізнес-курс для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин

14 Квітня 2021, 18:42

Головний ветеранській хаб Одещини оголосив про початок 3-го блоку безкоштовного бізнес-курсу для ветеранів російсько-української війни та членів їхніх родин.

Практичний курс стосується створення та просування бізнесу в інтернеті. Запрошуються ветерані з нульовим базовим досвідом. Фахові спеціалісти навчать учорашніх захисників основам фінансового менеджменту, економіки та  організації бізнесу. Лектор курсу Олександр Доброжанський — кандидат економічних наук, ветеран АТО — розкаже в режимі онлайн із власного досвіду, як розпочати свій бізнес! Курс онлайн (zoom) триватиме з 15 по 30 квітня, загальна тривалість 30 годин.

Під час навчання слухачі пройдуть прикладний курс створення та просування бізнесу в глобальній мережі. Зокрема, з таких напрямків: створення бренду (графічне відтворення, асортиментна та цінова політика). Оволодіють основними принципами та інструментами інтернет-продажів, структурою та принципами функціонування інтернет-магазинів. Навчаться розробляти повноцінні інтернет-магазини за допомогою програми WebSite X5 Pro, створювати ефективну рекламу за допомогою
інструмента Facebook Business Suite.

Для участі в бізнес-курсі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/wzzlwn8

Цей курс став можливим завдяки «Програмі реінтеграції ветеранів», яку реалізують IREX та ГО «ВЕТЕРАНС ХАБ ОДЕСА» за підтримки Державного департаменту США. Як відзначив представник Одеської області в Раді ветеранів України, а також координатор ветеранського руху Одещини Олександр Голопотелюк, учасники АТО/ООС мають високі комунікативні навички. Військова служба навчила їх добре розпоряджатися своїм часом і організовувати ефективне використання часу у своєму підрозділі. Також військові спроможні володіти великими масивами даних та виконувати найвідповідальнішу роботу.

— Утім, дуже важливо, щоб із військовим у процесі навчання завжди поруч був фахівець бізнес-галузі, який підкаже, куди рухатися, які інструменти потрібно освоювати та застосовувати в подальшому професійному навчанні. Тому наше  головне завдання скоординувати цю діяльність у розрізі організації ефективного навчального процесу, — впевнений Олександр Доброжанський.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook