ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранок навчають, як відкрити власну справу

13 Квітня 2021, 16:13

На Львівщині проходить набір охочих долучитися до масштабного проєкту «Крила», що має на меті навчити та дати можливість жінкам-ветеранам АТО/ООС і дружинам чоловіків, які є учасниками російсько-української війни, відкрити свою власну справу. Ініціатор проєкту — Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна», а реалізатор навчання на теренах Львівщини — організація «Горіховий дім». 

— Такий проєкт діє в кількох областях України, він уже зібрав багатотисячну аудиторію жінок, життя котрих так чи інакше пов’язане з війною на Сході України, — розповідає координаторка проєкту у Львові Ярина Лопатинська. — Ініціатори-благодійники дають можливість прекрасній статі гідно реалізувати своє життя, адже проєкт спрямований на економічну незалежність жінки та її сталий прибуток. 

На Львівщині проєкт охопив поки що кілька територіальних громад: Золочівську, Жовтанецьку, Зимноводівську, Львівську та Кам’янка-Бузьку ОТГ. Тренінги проходитимуть чотири місяці в центрах підприємництва й зайнятості. Вони включатимуть в себе заняття з навичок працевлаштування, основ започаткування бізнесу, обладнання й менторського супроводу та багато іншого.

— Наразі з кожної територіальної громади ми можемо набрати по 20 охочих, — сказала координаторка. — Далі продовжимо таку роботу в жовтні та плануємо залучити ще більше територіальних громад. І так упродовж чотирьох років двічі на рік ми проводитимемо тренінги з відкриття та розвитку власної справи для ветеранок.

Варто відзначити, що проєкт «Крила» постійно розвивається, щоразу охоплюючи більшу кількість охочих у різних областях нашої держави. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook