ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Естонії на честь Дня ветеранів підійняли державні прапори

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Квітня 2021, 15:28

23 квітня в Естонії відзначають День ветеранів, в який заведено віддавати шану тим чоловікам і жінкам, які під час військових операцій і місій далеко від батьківщини зміцнювали безпеку Естонії і її міжнародний авторитет.

Про це повідомляє видання ERR.

У цей день зі сходом сонця у знак солідарності й поваги до ветеранів і загиблим військовослужбовцям державні та місцеві установи, а також суспільно-правові організації здійняли державні прапори.

— Цього дня ми схиляємо голови перед бійцями, які пожертвували для захисту Естонії найдорожчим — здоров’ям і життями, — сказав міністр оборони Калле Лаанет.

Зазначається, що через коронавірус у 2021 році цей пам’ятний день належить святкувати у колі рідних. Проте Сили оборони закликали всіх жителів Естонії висловити повагу учасникам закордонних місій, а також їхнім сім’ям, підійнявши державні прапори.

Довідково.

В Естонії налічується понад 3000 військовослужбовців Сил оборони та Кайтселійту, зокрема 123 жінки, які мають статус ветерана.

Естонія бере участь у закордонних місіях з 1995 року. Естонські військові служили в Хорватії, Боснії й Герцеговині, Лівані, Македонії, Ізраїлі та Сирії, Іраку, Косові, Афганістані, Малі, Аденській затоці, Середземномор’ї й Центрально-Африканської республіки.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: