ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд вдосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги

1 Квітня 2021, 10:59

Останнім часом почастішали випадки, коли особи з інвалідністю під час повторного проходження медико-соціальної експертизи вказують іншу причину інвалідності. Це розглядається ними як підстава до повторного отримання одноразової грошової допомоги.

У зв’язку з цим Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про внесення змін до пункту 17 Порядку призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інформує Урядовий портал.

Згідно з законодавством України одноразова грошова допомога має бути виплачена один раз. Відтак, уряд вдосконалив механізм призначення та виплати одноразової грошової допомоги та привів його у відповідність до чинного законодавства України.

Тож відповідно до ухвалених змін, призначення та виплата одноразової грошової допомоги не здійснюється в разі:

– отримання від органів, уповноважених виплачувати одноразову грошову допомогу відповідно до інших законів, крім Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інформації щодо призначення такої допомоги особам, щодо яких здійснено запит;

– якщо заява подана особою, якій вже призначено одноразову грошову допомогу відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», крім випадку, передбаченого абзацом шостим пункту 6 цього Порядку.

3
2
Читайте нас у Facebook
Мітки: