ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Упровадження передового досвіду у військових колективах обговорили в ОК «Південь»

16 Квітня 2021, 17:12

Сьогодні, 16 квітня, у штабі оперативного командування «Південь» відбулося підбиття підсумків діяльності військ за перший квартал 2021 року та визначення завдань на другий квартал.

Про це інформує пресслужба ОК «Південь».

За словами командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Ігоря Палагнюка, основна мета заходу — надання об’єктивної оцінки стану й готовності військ ОК до виконання завдань за призначенням на сучасному етапі. Під час обговорення основний акцент було зроблено на впровадженні передового досвіду у практичній діяльності військових колективів.

Генерал-майор Ігор Палагнюк заслухав доповіді щодо стану бойової підготовки, військової дисципліни, служби військ, бойової та мобілізаційної готовності, логістичного забезпечення, кадрових, фінансових і медичних питань.

Позитивними здобутками, зі слів доповідачів, було названо наявність бойового досвіду у значної кількості військовослужбовців, активізація заходів бойової підготовки, зокрема у взаємодії із силами та засобами інших видів військ Збройних Сил, поступове оновлення озброєння й військової техніки.

Особливу увагу генерал-майор Ігор Палагнюк приділив здобутому досвіду та досягнутим результатам, проаналізував причини недоліків, визначив пріоритетні завдання на другий квартал 2021 року. При цьому він наголосив, що основні зусилля командирів повинні бути спрямовані на збереження життів і здоров’я військовослужбовців та забезпечення правопорядку. Військовим комісарам треба підвищити якість відбору та призову цивільного населення на військову службу за контрактом.

За результатами аналізу стану бойової підготовки, військової дисципліни, інших питань життєдіяльності, найкращий стан справ у першому кварталі 2021 року було відмічено в окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу. Серед полків — у регіональному центрі радіоелектронної розвідки, серед батальйонів — в окремому батальйоні матеріального забезпечення. Щодо роботи ОТЦК та СП перемогу святкував військовий колектив, дислокований у Вінниці.

Підбиваючи підсумки роботи засідання, командувач військ ОК «Південь» розповів про основні завдання та зорієнтував присутніх на конструктивну роботу, спрямовану на подальше нарощування й удосконалення спроможностей військових частин для виконання завдань з бойової та оперативної підготовки.

У заході взяли участь заступники командувача військ оперативного командування, начальники управлінь, родів військ і служб. Командири військових частин, військові комісари ОТЦК та СП — селекторним зв’язком.

Читайте нас в Telegram