ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укроборонпром» поглиблює взаємовигідне партнерство з іноземними партнерами — Юрій Гусєв

12 Квітня 2021, 14:44

Протягом минулого тижня відбулася низка важливих зустрічей генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва на міжнародному рівні як в Україні, так і поза її межами.

Про це повідомляє пресслужба Концерну.

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до держави Катар підписано Меморандум про співпрацю між «Укроборонпромом» і Barzan Holdings.

Також Юрій Гусєв мав низку робочих зустрічей з послами країн-партнерів, зокрема під час зустрічі Посол Ісламської Республіки Пакистан Ноель Ізраель Хохар висловив переконання у великому потенціалі партнерства наших країн у галузі військово-технічного співробітництва. Вже є успішні проєкти та триває робота щодо розширення співпраці.

З Послом Азербайджану Ельмірою Ахундовою гендиректор Концерну обговорив перспективи поглиблення взаємовигідного партнерства у рамках підготовки робочого візиту делегації на чолі з віцепрем’єр-міністром — міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим до Баку, який відбудеться найближчим часом.

Також проведено донорську конференцію «Укроборонпрому» за участю представника НАТО в Україні Олександра Віннікова, послів і повноважних представників цілої низки держав — партнерів України. Йшлося про необхідність реформування ОПК України для зміцнення обороноздатності нашої держави, важливість ухвалення законопроєкту № 3822 і комплексної реформи Концерну. Перший заступник генерального директора «Укроборонпрому» Роман Бондар презентував бачення конкретних напрямів співпраці та спільних проєктів. Концерн високо цінує міжнародну підтримку його команди та реформи «Укроборонпрому».

У суботу, 10 квітня, Юрій Гусєв узяв участь у засіданні Стратегічної групи під керівництвом президентів України та Туреччини. З турецькими партнерами досягнуто домовленості про поглиблення військово-технічного співробітництва у низці конкретних напрямків.

— Наразі ми активізуємо нашу співпрацю з іноземними державами та доводимо, що є надійним партнером і постачальником якісної продукції та сервісів. Довіра міжнародних партнерів до нас і нашої продукції зростає, — зазначив керівник Концерну. — У січні-березні поточного року спецекспортери «Укроборонпрому» уклали втричі більше зовнішньоекономічних контрактів і значно збільшили обсяги експортно-імпортних операцій — на 55 % — у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Стежте за нами в Instagram