ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові отримали п’ять модернізованих танків Т-64 та Т-72

7 Квітня 2021, 11:54

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), яке входить до складу «Укроборонпрому», передало українським військовим п’ять модернізованих танків Т-64 та Т-72. Роботи виконані з випередженням графіка.

Про це інформує пресслужба «Укроборонпрому».

Танки укомплектовано сучасними системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом.

Це вже друга передача військової техніки від ЛБТЗ до Міністерства оборони України у поточному році. Перша партія налічувала понад 10 модернізованих бойових машин.

«У першому кварталі завод перевиконав виробничий план на понад 20 млн грн у грошовому еквіваленті», – зазначає директор підприємства Віктор Андрощук.

Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод виготовляє та ремонтує військову техніку, зокрема броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини «Лев» і «Зубр» й тактичну броньовану колісну машину «Дозор-Б». Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 і низки спеціальних інженерних машин.

Читайте нас у Facebook