ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Євросоюзі привітали Україну з отриманням першої партії вакцини Pfizer

16 Квітня 2021, 16:11

Представники Європейського Союзу привітали Україну з отриманням першої партії вакцини від коронавірусу виробництва компанії BioNTech/Pfizer.

«Вітаємо доставку в Україну 117 000 доз BioNTech/Pfizer в Україну. Це значний крок вперед у боротьбі з COVID. Логістика та вагання щодо вакцин — головні виклики нині. Ми залишаємось на боці України в боротьбі з коронавірусом», — написав у Twitter посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

«Я дуже рада бачити перші поставки вакцин в Україну через COVAX, де ЄС є одним із провідних донорів. Україна є близьким сусідом, другом та ключовим партнером ЄС. Ми стоїмо на боці України і будемо продовжувати підтримувати її народ усіма можливими способами», — йдеться в заяві президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

Зі свого боку в Офісі Президента України висловили вдячність міжнародним партнерам за сприяння постачання в Україну вакцини Pfizer-BioNTech у рамках глобальної ініціативи COVAX за підтримки ЮНІСЕФ і Всесвітньої організації охорони здоров’я, повідомляється на сторінці ОП у Facebook.

У результаті безоплатні вакцини за цією програмою отримають до 20% населення України — тобто понад 8 млн осіб. А «сам процес вакцинації мешканців і працівників будинків для людей поважного віку розпочнеться вже з понеділка, 19 квітня».

Читайте нас в Telegram