ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ЄС повідомили, що стежать за російськими військами

12 Квітня 2021, 17:09

ЄС уважно й з великим занепокоєнням стежить за нарощуванням російських військ на кордонах України та в окупованому Криму й докладає дипломатичних зусиль, аби не допустити подальшої ескалації чи конфлікту, які є неприйнятними.

Про це у Брюсселі під час брифінгу для преси розповів речник ЄС Пітер Стано, повідомляє Укрінформ.

— ЄС, країни-члени, євроінституції — ми дуже уважно стежимо, з дуже глибоким занепокоєнням, за погіршенням ситуації з безпеки на сході України й за російськими військами, які просуваються ближче до кордонів України, а також в окупованому Криму. ЄС уже кілька разів закликав, у тому числі через високого представника й лідерів країн-членів, до спокою та до деескалації. Ми вітаємо зусилля та важливі кроки, які Україна та президент Володимир Зеленський роблять у цьому сенсі, — зауважив Пітер Стано.

Він наголосив, що повна імплементація Мінських домовленостей є єдиним шляхом уперед і може гарантувати політичне й мирне розв’язання конфлікту на сході України.

— Ми закликаємо російську владу утримуватися від будь-яких кроків, які можуть призвести до зростання напруги, та наростити зусилля з боку Росії з імплементації Мінських угод. Будемо сподіватися, що не відбудеться ескалації конфлікту, це могло б бути дійсно неприйнятним. Усі поточні контакти й дипломатичні зусилля, що відбуваються нині, спрямовані на те, щоб цього уникнути, — сказав Пітер Стано.

Читайте нас у Facebook
Мітки: