ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У витоків річки Рось на Вінниччині заклали парк Козацької слави імені Максима Кривоноса

20 Квітня 2021, 12:49

У гідрологічному заказнику «Зелені криниці» на Вінниччині, біля витоків річки Рось в Погребищенському районі, відбулась громадська толока із впорядкування та благоустрою цього мальовничого місця. Про це розповів громадський активіст та історик, депутат Вінницької обласної ради минулого скликання Володимир Барцьось.

Організаторами заходу стали громадська організація «Український діалог За національну єдність» та актив громадських організацій з міста Погребище. До акції долучились представники громадських організацій з Вінниччини, зокрема, «Молодої Подільської Січі», обласного молодіжного центру «Квадрат», козацтва, а також краєзнавці, митці, представники влади Погребищенської об’єднаної громади, місцевої сільської влади, Вінницької облради та інші активні громадяни.

Під час заходу відбулось закладення парку Козацької слави імені Максима Кривоноса. Так, спільними силами громади було висаджено понад сотню саджанців горіха та інших дерев і кущів.

– Необхідно плекати пам’ять про національних героїв нашого краю в минулому і сучасному житті, берегти і дбайливо розвивати цей заказник як природну і сакральну перлину Вінниччини та України, – зауважив пі час виступу Володимир Барцьось. – Такі заходи, як сьогоднішній, не лише допомагають впорядкувати територію. Вони дають змогу дізнатися більше про цікаві сторінки з історії малої батьківщини.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram