ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У водінні бронетехніки вправлялись інструктори

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Квітня 2021, 17:01

Протягом декількох днів на танкодромі Військового інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» їздили танки Т-64, броньовані розвідувально-дозорні машини, бойові машини піхоти та бронетранспортери різних типів.

– Цього разу на навчально-тренувальному комплексі вишу за важелями бронемашин були інструктори профільних кафедр факультету озброєння та військової техніки, а також батальйону забезпечення навчального процесу, – пояснив заступник начальника інституту полковник Анатолій Кочерга.  – Вишкіл проводився в формі інструкторсько-методичного заняття. Усі ці хлопці та дівчата залучені в процесі навчання курсантів. Тому їм періодично треба вдосконалювати свої теоретичні знання і практичні навички, щоб бути добрими наставниками для майбутніх офіцерів.

Упевнено і чітко керував танком Т-64Б інструктор з водіння роти навчально-бойового озброєння та техніки батальйону забезпечення навчального процесу інституту штаб-сержант Тарас Іванов.

– Майже 20 років, як моя служба пов’язана з танками різних типів, – розповідає військовослужбовець Збройних Сил України.  – Знаю кожну деталь цієї грізної бронемашини і за звуком роботи двигуна зможу швидко розпізнати будь-яку його «хворобу». Проте знань багато не буває і до таких занять на танкодромі я завжди ставлюсь із максимальною уважністю. Адже потім я вчитиму керувати курсантів і не знати відповіді на їхні численні запитання для мене просто не припустимо.

Фото Олександра Срібного

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram