ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У відбірну програму для української збірної Warrior Games додали гольф

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Квітня 2021, 9:26

Організаційний комітет «Ігор воїнів» (Warrior Games) в Україні та Всеукраїнська федерація гольфу підписали меморандум про співпрацю, що дає можливість введення гольфу як нового виду спорту для українських ветеранів.

Про це повідомив заступник міністра ветеранів України Ігор Безкаравайний під час пресконференції, інформує Укрінформ.

— Я щиро радий і хочу привітати ветеранську спільноту з тим, що відсьогодні після підписання цього меморандуму ми матимемо змогу готувати наших спортсменів до міжнародних змагань у такій цікавій і важливій дисципліні, — сказав Ігор Безкаравайний.

Він зазначив, що гольф дає можливість концентруватися, проводити час на свіжому повітрі, а також займатися спортом людям, які зазнали ушкоджень, поранень або травм.

Генеральний секретар Всеукраїнської федерації гольфу Володимир Пилипенко наголосив, що в Україні гольф має стати доступним для всіх, тож потрібно зламати стереотип, що в гольф можуть грати не всі.

— Саме у співпраці з Європейською асоціацією гольфа для інвалідів нам цікаво поширювати цей вид спорту на більше коло осіб. Зокрема на осіб з інвалідністю, особливо, я думаю, що гольф буде популярний серед учасників АТО. У нас уже є гольфісти, які не перший рік грають у гольф, — сказав він.

Координаторка проєктів «Ігор нескорених» та «Ігор воїнів» в Україні Оксана Горбач пояснила, що тим учасникам бойових дій, які хочуть взяти участь у відбіркових змаганнях, потрібно зареєструватися на сайті «Ігор воїнів», обравши дисципліну «гольф».

Читайте нас у Facebook