ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Сухопутних військах ЗС України відбулися заняття з мінної безпеки

8 Квітня 2021, 12:23

У Сухопутних військах Збройних Сил України за рішенням Командувача генерал-полковника Олександра Сирського відбулося показове заняття з мінної безпеки. 

Про це інформує пресслужба Командування Сухопутних військ ЗС України.

Генерал-полковник Олександр Сирський ухвалив рішення щодо проведення цих занять через збільшення у районі ООС випадків підриву військовослужбовців на вибухонебезпечних пристроях, серед яких боєприпаси, що не здетонували, мінні поля, розтяжки й інші пристрої, якими противник нашпигував українську землю. 

Зокрема показові заняття з мінної безпеки провели для представників управлінь сил підтримки оперативних командувань, начальників інженерних служб бригад оперативних командувань і бригад безпосереднього підпорядкування Командуванню Сухопутних військ України з мінної безпеки на базі Навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого.

Основна мета занять — розгляд порядку перевірки наявності інженерних загороджень, їхні позначення на місцевості під час передачі районів відповідальності бригад, оформлення відповідних документів під час передачі (прийняття) позицій. 

На заняттях учасники ознайомилися з аналізом підривів особового складу Збройних Сил України та ОВТ на мінно-вибухових загородженнях протягом 2014-го – початку 2021 років. Окремо було приділено увагу причинам підривів особового складу та основним заходам, що рекомендують проводити в підрозділах з недопущення бойових втрат особового складу внаслідок підривів. Окрім цього, присутні обговорили проблемні питання з мінної безпеки та заходи щодо покращення стану справ з мінної безпеки у Сухопутних військах України.

Читайте нас у Facebook