ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У районі проведення ООС триває вакцинація військовослужбовців

7 Квітня 2021, 16:16

У районі проведення операції Об’єднаних сил триває процес вакцинації воїнів від COVID-19.  Зі слів представника одного з військових мобільних госпіталів, у військово-лікувальній установі за місяць, який минув від початку вакцинації військовослужбовців, вимушених пауз у роботі не спостерігалось.

— Ми маємо вакцину в достатній кількості, постачається вона своєчасно. Є графік щеплень, розроблений і погоджений з командуванням підрозділів. Є навчена роботі з вакциною бригада лікарів та медсестер. Тому процес вакцинації відбувається планомірно. Військовослужбовці підрозділів, чия черга отримати перший укол вакцини підійшла, прибувають у госпіталь. Вже на місці розбиваються на групи по 10 осіб. І отримують щеплення відповідно до протоколу цієї процедури: спочатку їх оглядає терапевт, вимірюється тиск, відбуваються опитування щодо обмежень стосовно здоров’я. Якщо таких не виявлено, то людина переходить у приміщення, де її вакцинують. Загалом уся процедура займає близько 10 хвилин, — говорить представник військового госпіталю.

Зі слів представників лікарсько-сестринської бригади, які проводять щеплення особового складу, за день можуть прийняти і понад сотню відвідувачів. Усе залежить від графіку підрозділів. Умовляти на вакцинацію воїнів не потрібно. Лікарі кажуть, що медична статистика щодо захворюваності на COVID-19 у нашій державі, яку щоденно публікує МОЗ України, переконує навіть тих, хто вагався до останнього. Охочих «експериментувати» зі своїм здоров’ям меншає. Краще отримати укол вакцини, ніж поповнювати сумні цифри тих, хто захворів.

Перше щеплення цього дня отримав і 47-річний воїн-зенітник майстер-сержант Віктор. Чоловік каже, що сама процедура відбувається швидко. Єдине, лікарям довелося перед отриманням дози вакцини стабілізувати воїну тиск. 

— Виміряли тиск, він виявився трішки вищим за норму. Тому мені дали ліки і попросили зачекати, поки тиск не стабілізується. Перевірили повторно і дозволили щеплення, — говорить майстер-сержант. — На мою думку, не слід чекати, коли ти захворієш. А потрібно подбати про своє здоров’я завчасно. Тим більше, що ми зараз у районі проведення ООС, де солдатське міцне здоров’я — це ще й запорука успішного виконання поставлених перед підрозділом завдань! Отже, слід не роздумувати, а вакцинуватися, щоб убезпечити себе і товаришів!

Фото автора

Відео Олександра Мостового

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини