ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У прифронтових районах військовослужбовці ЦВС надають допомогу місцевому населенню

16 Квітня 2021, 15:31

У районі проведення операції Об’єднаних сил, за координацією та участю груп цивільно-військового співробітництва спільно з громадськими та волонтерськими організаціями й представниками інших військових формувань і правоохоронних органів, були проведені заходи надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів.

Пре це повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

Зокрема, групи цивільно-військового співробітництва провели заходи з патріотичного виховання.

Так, 8 квітня офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк спільно з військовослужбовцями однієї з частин провели заняття з мінної безпеки з учнями 10-го та 11-го класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 у місті Щастя.

Військові показали різні види мінно-вибухових пристроїв та провели роз’яснення щодо заходів безпеки під час поводження з такими пристроями. Подібні заходи відбулись у школах населених пунктів Станиця Луганська, Сєвєродонецьк, Миронівський, Золоте та Золоте-4.

Окрім цього, офіцери групи ЦВС доставили продукти харчування та воду дітям дитячих садочків, а також художню літературу для учнів початкових класів в Авдіївці, Станиці Луганській, Нейталовому та Миронівському.

Загалом групи цивільно-військового співробітництва провели заходи в 50 населених пунктах.

Читайте нас в Telegram