ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Покровську затвердили проєкт Алеї Слави в пам’ять про загиблих воїнів АТО/ООС

13 Квітня 2021, 16:24

У м. Покровську Донецької області затвердили проєкт Алеї Слави, яку облаштують на міському кладовищі в пам’ять про загиблих українських військовослужбовців.

Як повідомляє інформаційне агентство «Вчасно», таке рішення було ухвалене під час зустрічі місцевої влади та ветеранських організацій і родин загиблих воїнів АТО/ООС. 

Проєкт Алеї Слави облаштують на міському кладовищі.

Ще коли був похований перший загиблий воїн, ми побачили, що територія навколо місця поховання ніяк не облагороджується. Тому ми почали звертатися до можновладців, просувати питання облаштування Алеї Слави. Важливо, щоб усі, коли заходять на кладовище, бачили, що там поховані наші герої, − розповідає ветеран АТО Олександр Ситніков.

Два тижні тому відбулось перше обговорення вигляду Алеї: родичі полеглих воїнів внесли свої пропозиції до початкового проєкту. Створенням пам’ятного місця опікується комунальне підприємство «Покровська ритуальна служба».

Передбачається, що територію біля могил українських воїнів облаштують в єдиному стилі, поруч встановлять флагштоки з прапорами. Неподалік розмістять бесідку та лавки − майданчик для прощання. Перед Алеєю Слави буде встановлений меморіальний знак-камінь.

Важливо, що пам’ятне місце буде оснащене підсвічуванням та камерами відеоспостереження, аби муніципальна поліція могла запобігти проявам вандалізму.

Планується, що у разі сприятливих погодних умов облаштування Алеї Слави розпочнеться 20 травня.

Завершити роботи мають у середині червня.

Читайте нас в Telegram