ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У НУОУ розпочалися чергові Курси з питань запобігання та виявлення корупції

12 Квітня 2021, 15:05

З 12 квітня 2021 року в Науковому центрі проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочалися чергові тижневі Курси з питань запобігання та виявлення корупції. Курси проводяться під загальним керівництвом та безпосередньою участю начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Ігоря Чухрая.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Цільовою аудиторією курсів визначено керівний склад та персонал визначених структурних підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України, які здійснюють повноваження щодо виховання доброчесності та запобігання корупції. Зокрема, військовослужбовці і державні службовці Управління з питань запобігання та виявлення корупції й Територіальних підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції.

У відкритті курсів, а також у навчальних заходах беруть участь спеціальний радник з питань оборони при Міністерстві оборони України й Посольства Великобританії Лінда Сміт та керівник Консалтингової компанії з питань оборони та безпеки доктор Лада Рослицька (Канада).

Проведення тренінгів і занять здійснюється навчально-педагогічним складом Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету на чолі полковника Павла Жука за оновленою навчальною програмою, що спрямована на практичне застосування правових механізмів запобігання і протидії корупції, упровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, електронного декларування, фінансового контролю, удосконалення системи закупівель, управління фінансовими і матеріальними ресурсами та розбудови доброчесності відповідно до стандартів і процедур країн-учасниць НАТО.

Цікавим досвідом щодо зниження ризиків корупції в управлінській діяльності оборонного відомства, роботи з викривачами та їх правового захисту поділився полковник юстиції Віктор Осадчук заступник начальника Управління – начальник відділу з питань взаємодії з викривачами, роботи з повідомленнями.

Треба зазначити, що антикорупційні курси проводяться у дистанційному форматі відеоконференції у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусної хвороби COVID-19, в рамках організації професійної військової освіти та підвищення кваліфікації (затверджена наказом Міноборони від 30.11.2020 №448) та календарного плану їх проведення (доручення першого заступника Міністра оборони України від 19.12.2020 № 19736/з).

Читайте нас у Facebook