ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Німеччині з’явилася волонтерська військова служба

7 Квітня 2021, 9:23

Новий вид добровільної служби в Бундесвері − Добровольча військова служба для національної безпеки (FWDFreiwilliger Wehrdienst Heimatschutz) − з’явився у Німеччині 6 квітня.

Про деталі нововведення розповіла журналістам міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер, повідомляє Укрінформ.

Вона зазначила, що призовники, перші 325 молодих людей, розпочинають свою службу в базових навчальних підрозділах бази збройних сил та ВПС. Крамп-Карренбауер зазначила, що ініціатива «Твій рік для Німеччини» є намаганням створити нову гнучку можливість слугувати батьківщині, захищати Німеччину та її громадян.

«Багато молодих людей цікавляться Бундесвером, але не хочуть присвячувати цьому все своє життя», − сказала міністр.

Нова ініціатива передбачає 7-місячну службу, з яких 3 місяці будуть присвячені інтенсивній підготовці. Отримуватимуть добровольці трохи більше як 1550 євро. Після цього протягом 6 років волонтери повинні 5 місяців проходити службу як резервісти – на роботах з адміністративної допомоги, у разі стихійних лих, особливо серйозних аварій або, як це відбувається нині, пандемії.

Спочатку щороку планують набирати 1000 зацікавлених людей. Проєкт розроблявся майже рік. Пропагують таку службу в школах, через соцмережі, рекламу тощо. За словами держсекретаря Міноборони Петера Таубера, зацікавленість уже висловили 9 тис. молодих людей. До 20% з них – жінки.

Ця ініціатива доповнить уже існуючу добровільну службу, яка була започаткована після скасування призову в липні 2011 року. Бундесвер наразі відчуває серйозний брак солдатів.

 

4
1
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армії світу, Новини світу та України