ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Німеччині закликають Росію прояснити ситуацію на кордоні з Україною

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Квітня 2021, 9:56

На тлі напруження, викликаного нарощуванням Росією військової присутності біля кордонів України, уповноважений уряду Федеративної Республіки Німеччини щодо Російської Федерації Йоганн Затгофф закликав Кремль пояснити ціль маневрів біля українського кордону.

Водночас він порадив міжнародній спільноті зберігати пильність та уважно спостерігати за розвитком ситуації, повідомляє німецьке видання  DW.

«Те, що відбувається зараз на кордоні з Україною, − вочевидь наймасштабніше переміщення російських збройних сил із часів анексії Криму. Нам треба зберігати пильність», − відзначив експерт у інтерв’ю газеті Ostfriesen-Zeitung. «Наша головна мета − покласти край стрілянині та вбивствам», − додав Йоганн Заатгофф.

Коментуючи відносини між Берліном і Москвою, політик відзначив, що важливу роль у цій сфері повинна відігравати комунікація. Це стосується, приміром, ситуації з ув’язненим опозиціонером Олексієм Навальним, убивства в Берліні колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі та хакерських атак на комп’ютери Бундестагу, підкреслив уповноважений німецького уряду.

Нагадаємо, що повідомлення про стягування військ РФ до українського кордону почали надходити на початку квітня. 14 квітня американська дипломатка, тимчасова повірена у справах США при ОБСЄ Кортні Острієн на засіданні Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) заявила, що Росія зосередила до 25 тис. військових у анексованому Криму та поблизу кордону України.

Читайте нас в Telegram