ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У миколаївській бригаді тактичної авіації тривають командирські польоти

22 Квітня 2021, 13:29

Згідно з  планом бойової підготовки на 2021 рік у бригаді тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова тривають командирські польоти.

Про це інформує пресслужба бригади.

Завданням цього заходу бойової підготовки є підвищення рівня льотно-методичної майстерності керівного складу бригади, відпрацювання єдиної методики виконання польотів вдень та вночі у простих та складних метеоумовах, а також групової злітаності екіпажів.

До польотів залучався льотний склад від командира ланки до командира бригади та керівний склад управління бригади. Забезпечення польотів здійснювали командири наземних підрозділів, начальники відповідних служб та груп.

Усі поставлені завдання льотним складом та службами забезпечення були виконані в повному обсязі з оцінкою «відмінно». Після підтвердження достатнього рівня власної навченості командири проведуть поетапні перевірки всього льотного складу та наземного персоналу бригади.

Також на базі бригади тактичної авіації відбудеться практична підготовка курсантів 4-го курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил.

Читайте нас в Telegram