ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Луцькому військовому госпіталі після пожежі відремонтували терапевтичне відділення

16 Квітня 2021, 17:43

У Луцькому військовому госпіталі відкрили оновлене терапевтичне відділення, що постраждало під час пожежі, яка сталася в лікувальному закладі у 2019 році. Тоді вогняна стихія повністю знищила дах і частково третій поверх будівлі на загальній площі в п’ять сотень квадратних метрів. Саме на ньому розташоване терапевтичне відділення, яке сьогодні вже відновлене для комфортної роботи та приймання пацієнтів.

— Спільними зусиллями КЕВ району, волонтерів, небайдужих громадян і власними силами нам удалося провести косметичний ремонт терапевтичного відділення, яке постраждало найбільше. Наразі це відділення відповідає всім нормам і стандартам. Тут створено максимально комфортні умови для персоналу та хворих. А в маніпуляційну кімнату та приміщення для надання невідкладної медичної допомоги встановлено нове обладнання, — повідомив начальник Луцького військового госпіталю полковник медичної служби Василь Криворучко.

Надалі планується проведення відновлювальних робіт і в хірургічному відділенні. За словами керівництва медичного закладу, є певні складнощі з проведенням ремонтних робіт через те, що будівля госпіталю вважається пам’яткою архітектури й містобудування державного значення. Тут можуть проводити тільки поточний ремонт. Окремим питанням є фінансування реставраційних робіт будівлі, на які вже також надано всі необхідні заявки.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook