ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Хмельницькому учасників бойових дій перевозили і перевозитимуть безкоштовно

29 Квітня 2021, 15:05

Із запровадженням у Хмельницькому електронного квитка для проїзду в громадському транспорті учасники бойових дій, ветерани військової служби та інваліди війни, які його не отримали, і надалі безперешкодно користуватимуться пільгою.

Про це для АрміяInform повідомила начальник відділу пільг управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Тетяна Федосєєва.

— Зміни в організації перевезення громадян у громадському транспорті через встановлення валідаторів направлені перш за все на покращення якості послуг, можливості електронного обліку та контролю за перевезенням, зокрема й пільгових категорій. Вже від 1 травня усі містяни мають перейти на користування електронними квитками, придбаними за власний кошт, а пільговим категоріям, які мають право на безкоштовний проїзд, їх ми видаємо безкоштовно. Та останнім рішенням міської ради початок змін перенесено на 1 червня, — наголосила пані Тетяна.

Що стосується перевезення учасників бойових дій, ветеранів військової служби та інвалідів війни, то правом на отримання пільгового квитка у Хмельницькій громаді станом на 29 квітня скористалося понад 3900 осіб.

— Та це в жодному разі не означає, що від 1 червня, коли запрацює нова система обліку, пасажирів без електронного квитка з посвідченнями про участь у бойових діях висаджуватимуть з тролейбусів чи автобусів. Усі вони та інші пільговики й надалі користуватимуться своїм законним правом безкоштовного проїзду, яке поширюється по всій Україні і є безстроковим. Та для аналізу і ухвалення ефективних рішень ми маємо розуміти, скільки пільговиків і яким видом міського транспорту вони користуються. Адже перевізники, переважно приватні підприємці і організації, які працюють на умовах договору, декларують певну кількість перевезення пільговиків, яку ми фактично не можемо перевірити, — запевнила Тетяна Федосєєва.

Як раніше ми повідомляли, у Хмельницькому 100% учасників бойових дій, які подали необхідні документи до управління соціального захисту, користуються законним правом 75 відсотків грошової компенсації за комірне.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: