ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові близько 100 танкістам і хімікам вручили дипломи бакалавра

6 Квітня 2021, 19:10

До своїх перших життєвих перемог курсант четвертого курсу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» сержант служби за контрактом Павло Олексієнко додав ще одну — диплом за освітнім ступенем бакалавр. Документ він отримав разом з іншими товаришами по курсу.

— Я навчаюся на факультеті радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки. Тож після випуску служитиму офіцером-хіміком. До навчання в Харкові я декілька ротацій провів у районі Антитерористичної операції. За бойову роботу у складі однієї з механізованих бригад маю відомчі відзнаки, якими дуже пишаюся. Диплом бакалавра для мене є новим рівнем розвитку, а подальший рубіж уже визначив — освітній рівень магістра, — розповів сержант служби за контрактом Павло Олексієнко.

Дипломи четвертокурсникам вручив тимчасовий виконувач обов’язків начальника інституту полковник Анатолій Кочерга.

— Знання та професійні навички близько 100 курсантів четвертих курсів обох наших факультетів оцінювали досвідчені офіцери на чолі з начальником центрального бронетанкового управління Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України генерал-майором Юрієм Мельником, — каже офіцер.

За його словами, нині вся увага командування військового інституту прикута до курсантів випускного курсу. Адже останні проходять стажування та незабаром повернуться, щоб підготуватися та скласти фінальні в інституті іспити.

Фото Олександра Срібного

14

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: