ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сучасний піхотинець має безупинно навчатися

20 Квітня 2021, 13:10

Військовослужбовець окремої мотопіхотної бригади із позивним «Сокіл-11» до війни навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Згодом вступив до військового вишу. Має на рахунку вже три ротації до району проведення ООС.

− На рішення поступити до ліцею вплинули батьки. А от бажання потрапити до військової академії у 2014 році було виключно моїм. До речі, у родині моїй військових немає… Звісно, враховуючи, що вступ до академії припав на рік початку війни, то мама не сприймала мій такий вибір майбутньої стезі. Але батько мене підтримав, − розповідає військовий.

Тепер він має змогу порівняти стан ЗСУ сім років тому й нині.

− Безумовно, позитивні зміни відбулись. Матеріальна складова, приміром, значно покращилась. Щодо бойової підготовки, хотілось, щоб ще більше цільових навчань було, а ретельний вишкіл, аби відбувався на всіх рівнях − від солдата до командира. Звісно, є ще багато над чим працювати, але головне − ми не зупиняємося. Вважаю, що система підготовки має періодично зазнавати змін, бо кожен рік війни несе певний досвід, − наполягає «Сокіл-11».

Він зазначає, що під час занять, курсів у навчальних центрах періодично перетинається з іноземними інструкторами. Вважає, що таким чином відбувається реальний обмін досвідом між військовими різних країн.

Хлопцям, які мріють стати справжніми піхотинцями, військовослужбовець радить готуватись до безупинного навчання

.− Їм постійно доведеться навчатись військовій справі. Тому від них потрібна ще й мотивація для такого навчання. До початку служби можна вивчати якісь підготовчі матеріали, яких достатньо в інтернеті. Реалії ж молоді хлопці побачать у Збройних Силах. Військова справа, на мою думку, передбачає постійне самовдосконалення. Відповідно потрібні чудові фізичні кондиції, бо для піхотинця це важливий момент. Носити бронежилет, шолом, зброю − це нелегко. Якщо виконуєш завдання під час пересування чи наступу, для цього слід мати хороше здоров`я.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram