ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спортсмени Національної академії поповнили скарбничку вишу

5 Квітня 2021, 18:49

На чемпіонаті України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді, який днями відбувся в Полтаві, вихованці Національної академії у складі збірної команди Львівської області вибороли перше загальнокомандне місце  серед молоді. А в особистому заліку почесне третє місце у ваговій категорії 55 кг серед чоловіків посів курсант Андрій Єсип з факультету бойового застосування військ. До слова, юнак виконав і спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту» з армспорту.

Також спортсмени Львівської академії сухопутних військ не менш гідно виступили в 11-му Відкритому чемпіонаті України WPAU з пауерліфтингу та окремих вправ, який відбувся в Луцьку. Зокрема, у ваговій категорії 75 кг найкращим став прапорщик Вадим Варава. Золоту медаль у ваговій категорії 82 кг здобув молодший сержант Богдан Хомич, а у ваговій категорії 110 кг не було рівних прапорщику Олександрові Гуріненку.