ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Швидко, влучно та злагоджено

6 Квітня 2021, 17:37

На одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних сил у рамках занять з бойової підготовки тренувалися мінометні розрахунки окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Особовий склад бригади перебуває в районі відведення, але її розрахунки мають бути завжди напоготові, аби дати адекватну відповідь на будь-які провокації з боку агресора.

Під час практичних навчань військові відпрацювали такі нормативи, як приведення міномета в бойове положення, орієнтування й наведення на ціль, виставлення та збирання гарматного коліматора та приведення міномета в похідне положення. Мінометні розрахунки тренувалися вести вогонь штатними мінами калібру 120-мм різних типів.

— Мінометники відіграють дуже важливу роль у сучасному бою. Ця спеціальність потребує добрих знань справи та стресостійкості в будь-якій ситуації. Дії кожного воїна намагаємося довести до автоматизму, щоб ведення вогню в разі потреби було максимально влучним, — відзначив керівник занять.

Під час виконання навчальних вправ особовий склад показав гарні результати: навченість, професіоналізм і вміння розрахунків діяти як єдине ціле.

Читайте нас у Facebook