ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Rapid Trident – 2021: розпочалася головна конференція з планування навчань

26 Квітня 2021, 18:45

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась головна  конференція з планування українсько-американського навчання Rapid Trident – 2021. З огляду на пандемію COVID-19, конференція відбувається, так би мовити, у «змішаному форматі», який передбачає брифінги та відеоконференції.

Як розповів начальник відділу багатонаціональних навчань командування Сухопутних військ і на цей момент керівник групи планування навчань Rapid Trident – 2021 полковник Віталій Негоденко, цьогорічний Rapid Trident не втратить своєї унікальності та багато в чому революційності задуму самих навчань. Нагадаємо нашим читачам, що особливість проведення цьогорічного навчання полягає в його поєднанні із загальним сценарієм стратегічного командно-штабного навчання з позначенням військ «Об’єднані зусилля – 2021». Окрім того, під час проведення навчальних заходів будуть створені багатонаціональні підрозділи, адже всі підрозділи іноземних країн будуть афілійовані в українські батальйони. І всі навчання проводитимуться спільними багатонаціональними батальйонами.

АрміяInform і далі розповідатиме про перебіг Головної конференції з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021.

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram