ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники Збройних Сил України відвідали Посольство України в Ризі

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2021, 11:12

На запрошення Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС Латвійської Республіки у Латвії перебувають військовослужбовці ЗС України: командування та старші офіцери окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, гаубичного самохідного артилерійського дивізіону, військові капелани, а також представники Служби капеланів Національних збройних сил (НЗС) Латвії на чолі з Головним капеланом Ельмарсом Плявіньшем. 

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Під час розмови посол Олександр Міщенко детально поінформував представників ЗС України про політичну підтримку та гуманітарну допомогу, яку надає Латвія Україні в умовах збройної агресії Росії.  

У січні 2021 року Національні Збройні сили Латвії направили в Україну 20 тонн гуманітарної допомоги для військовослужбовців ЗС України, їхніх сімей і цивільних осіб, які постраждали від військового конфлікту. У цілому, починаючи з 2014 року, Латвія передала Україні понад 400 тонн гуманітарної допомоги.

20 січня 2021 року Латвія передала Україні 7 броньованих транспортних засобів для посилення спроможностей військово-медичного забезпечення ЗС України. 

10 лютого 2021 року посол Олександр Міщенко вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня головному капелану Національних Збройних сил Латвії Ельмарсу Плявіньшу, який був нагороджений указом Президента України № 538/2020 від 04.12.2020 р. щодо відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера та за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та активну благодійну діяльність.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: